Висікання, підсікання

Висікання, підсікання

Висікання (вирубка) — це вид післядрукарських робіт з
надання поліграфічному виробу фігурної форми.

Вирубка здійснюється за допомогою вирубного штампу, що має необхідну форму.

Висікання — це процес, який дозволяє вирізати певні форми і контури в поліграфічному матеріалі. Від простих геометричних форм до складних і красивих зображень, висікання додає візуальний інтерес і оригінальність у поліграфічні продукти. Вона може бути використана для створення форм обкладинок, етикеток, упаковки та багато іншого.

Висікання допомагає посилити візуальний вплив поліграфічної продукції. Завдяки їй, можна створювати складні та деталізовані форми, які привертають увагу та залишають яскраве враження на споживачів. Висікання також може використовуватися для додавання функціональності в продукти, наприклад, створення вікон для перегляду вмісту або вставок для вкладання додаткових матеріалів.

У процесі висікання існують деякі технічні аспекти, які потрібно враховувати, такі як вибір відповідного матеріалу, оптимальна товщина і глибина висікання, а також налаштування висікання. Навичка і досвід майстра висікання відіграють важливу роль у досягненні високої якості та точності висікання.

Висікання здійснюється за допомогою вирубного штампу, що має необхідну форму.

Що вам потрібно знати, для того, щоб ви могли отримати найкращу ціну на висічку у Харкові:

  • формат готового виробу
  • матеріал
  • кількість виробів

У нас велика кількість вже готових штампів для висікання відмінної якості. Якщо штамп для вашого виробу потрібно виготовляти, наші спеціалісти допоможуть вам у цьому.

Додаткові ефекти

Додайте виробам додаткові ефекти, щоб підкреслити їх красу та привабливість. Розгляньте використання тиснення, фольгування, лакування або інших спеціальних технік, щоб підвищити візуальний ефект ваших виробів.

Офсетний друк до В2 формата

Висікання, підсікання

Конгревне, блинтове тиснення

Тиснення фольгами

Ламінація

Фальцювання

Зшивка на скоби, навівка пружини

Виробництво паперових пакетів